Povolanie diskutér

Oficiálne také povolanie na Slovensku asi neexistuje, ale podľa príspevkov pod rôznymi článkami, blogmi sa táto profesia u nás začína etablovať. 🙂 .Bolo by zaujímavé zistiť, či diskutéri to robia len z čistej lásky k písaniu a naozaj z vlastných pohnútok, kedy reagujú na neprávosti, prešľapy politikov atď., alebo je za to niekto platí. …Aby sedeli pri PC a sledovali kto a ako píše a následne reagovali,  optimálne čo najviac zosmiešňujúc, alebo urážajúc blogera, autora článku, alebo druhého diskutéra..Pretože podla počtov príspevkov im evidentne na nič iné neostáva čas.

Na chvíľku som prebehol diskusie na dvoch portáloch ..sme.sk a pravda.sk. A našiel som tam vždy niekoľko veľmi aktívnych prispievateľov, veď posúďte sami 🙂 :

sme.sk – ( u nicku diskutéra uvádzam priemer príspevkov za mesiac) :

čumil – 97

morgul – 175

rudolf.mraz – 181

huncut – 111

peter.s – 61

boccaccio – 143

zappa – 71

dobrykomančmrtvykomanč – 41

bobsen – 48

Vladimír Iljič Uljanov – 72

sugríva.2 – 59

…pečené kolienko .. – 48

Juraj.Poláček – 41

trasochvost – 65

a asi absolútny víťaz na portáli Sme:

zablokovaný_kekonom – 500

 

a teraz na pravda.sk 

(pravda neuvádza dátum registrácie tak u nicku sú uvedené absolútne čísla príspevkov a vypísal som nicky nad 5 000 príspevkov) :

 

kaplan pavol – 32351

evita03 -13129

poloprofik – 11813

grey – 7124

mitrax – 9462

lado – 8981

manowar – 12226

milan1 – 6975

 

 

Tieto nicky som vypísal asi za desať minút, určite by sa našlo viacero podobných prispievateľov. 

 A názor, čo si o nich myslíte, už nechám na Vás.

 

 

Rusko-ukrajinská vojna, vojna, v ktorej poraženým bude Európa a bežní ludia.

17.04.2022

Nedalo mi to, ale keď čítam tie sprostosti, ktoré plodí naše média, keď poslúcham reči našich politikov, tak musím reagovať. Aj keď si to, podla mojho názoru, hlupáci, ktorí v súčasnosti vládnu nielen na Slovensku, ale skoro v celej Európe, myslia, tak Rusko z tejto vojny nevyjde ako poražené. To by musela byť 3.svetová vojna, ale tehdy by prehral celý svet. Nikto v [...]

Názor

26.03.2022

Už je to viacej ako mesiac, čo Rusko vtrhlo na Ukrajinu. Čo sa od tej doby zmenilo? Keď sa na to pozrieme objektivne, tak vlastne nič. Len sa zintenzivnila dávka nenávisti vôči Rusku.A zrychlil sa trend obmedzovaní osobných slobôd človeka, ktorý začal už v dobe pandemie. Pod falošnými zámienkami likvidujú každé médium, ktoré prejaví len štipku nezávislosti, bez toho, [...]

Pokrytectvo, cenzura a klamstvá.

07.03.2022

Opäť pridávam jeden postreh, ktorý som napísal v češtine. Pokrytectví, cenzura a lži, se šíří přes média a za pomoci politiků, všemi státy EU. Ano Rusko zaútočilo na Ukrajinu v rozporu s mezinárodními úmluvami. Je to jasná agrese a měla by se odsoudit. Jen nikomu nevadí, že vlády EU porušují mezinárodní právo také. Je dobře, že se na Ukrajinu posílá [...]

petr pavel

České verejnoprávne médiá prídu o milióny, Pavel rázne odmieta krok Babišovho kabinetu

16.06.2026 23:50

Babišova vláda siahla na rozpočty televízie a rozhlasu, prezident Pavel varuje pred narušením nezávislosti médií.

ukrajinsky Suchoj Su-25

Na Ukrajine sa zrútil bombardér, zahynuli dvaja ľudia

16.06.2026 22:53

Pri nehode zomrel pilot aj navigátor.

Donecká oblasť, palivá, Reuters, NEPOUZIVAT

VIDEO: Natankovať v Donecku je umenie. Buď nič, alebo dlhé rady. Ukrajina udiera na citlivé miesta

16.06.2026 22:15

Ukrajinské útoky na rafinérie pociťujú vodiči v Doneckej oblasti, kontrolovanej Ruskom. Palivo buď nie je, alebo stoja v dlhých radoch.

hraniciar

o živote :-)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 42
Celková čítanosť: 192372x
Priemerná čítanosť článkov: 4580x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy